Лудогорец приключи драматично с Шампионската лига. Българският тим отпадна от Олимпия

...

Лудогорец приключи драматично с Шампионската лига

Лудогорец завърши трагично с Шампионската лига.

Българският отбор отпадна от Олимпия Любляна във втория прелиминарен кръг на шампионата. Българският отличник загуби злополучно в словенската столица с 1:2 и след равенството в Разград преди седмица напуща шампионата.

Кирил Десподов откри за „ орлите ”, само че след два гола на Тими Елшник, вторият от които в продължението на срещата, Олимпия се поздрави с крайния триумф.

В последните повече от 10 минути Лудогорец игра с човек по-малко на терена, откакто новото попълнение Сон си изкара доверчив червен картон, а в последната минута на продължението на срещата Кирил Десподов пропусна дузпа.

Така Лудогорец отпадна от Шампионска лига, само че ще продължи присъединяване си в Лига Европа, където ще се изправи против изгубилия от двойката Динамо Загреб – Астана. Почти несъмнено това ще бъде казахстанският отбор, който позволи проваляне с 0:4 в първия мач.
Източник: petel.bg